Kierowca kat B (serwis samochodowy) - Wielka Brytania
Smart Solutions Limited
Kraków, Małopolskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Smart Solutions Recruitment Oddział w Polsce (KRAZ 19767) poszukuje kandydatów na wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy dla jednej z największych brytyjskich firm motoryzacyjnych.

Kierowca kat B (serwis samochodowy) Poszukujemy doświadczonych kierowców samochodów osobowych do pracy w dużej firmie zajmującej się kupnem i sprzedażą samochodów marki Vauxhall (Opel) oraz BMW.

Znajomość języka angielskiego w podstawowym zakresie jest konieczna. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia.

Konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych. Szukamy osób zainteresowanych podjęciem stałego zatrudnienia w UK (to nie jest praca tymczasowa).

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy :

 • Odbieranie samochodów od klientów i dostarczanie ich do klientów,
 • Przeparkowywanie pojazdów na terenie zakładu,
 • Zgłaszanie wszelkich zauważonych usterek i uszkodzeń,
 • Dbałość o czystość pojazdów i dobry wizerunek pracodawcy,
 • Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników,
 • Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków. Wymagania :
 • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
 • Prawo jazdy kat B,
 • Chęć uczenia się i rozwoju zawodowego,
 • Schludny wygląd i godne reprezentowanie pracodawcy,
 • Dbałość o powierzone mienie oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
 • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy. Oferujemy :
 • Legalną pracę na terenie Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin, na stałe.
 • Wynagrodzenie 11 - 13 funtów / h (w zależności od umiejętności i doświadczenia) płatne co tydzień na rachunek bankowy
 • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania jeszcze przed przyjazdem do UK,
 • Pomoc w otwarciu rachunku bankowego w UK, pomoc w uzyskaniu numeru NIN
 • Po przyjeździe zapewniamy odbiór z lotniska / autobusu. Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny 502 852 485.
 • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV (lub w innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

  o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  tzw. RODO). Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

  o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  tzw. RODO). Klauzula informacyjna Administratorem Twoich danych osobowych jest SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE z siedzibą w Krakowie, przy Al.

  Ferdinanda Focha 32 LU 2, 30-119 Kraków, KRS : 0000737749. Administrator jest agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ : 19767.

  Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail : lub telefonicznie pod numerem +48 12 427 14 60 lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

  Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

  Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.

  Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i / lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora.

  Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.

  Osoba, której dane dotyczą ma prawo do : dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku