monter konstrukcyjny
Techniczni.pl
Chorzów, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy monterów konstrukcyjnych Praca na terenie Chorzowa, jednozmianowa, możliwość nadgodzin, atrakcyjne stawki Zakres obowiązków : montaż konstrukcji stalowych na hali Wymagamy umiejętności czytania rysunku technicznego, doświadczenia w montażu konstrukcji według rysunku technicznego, obsługa elektronarzędzi W razie potrzeby zapewniamy nocleg, ci, którzy nie korzystają z naszego mieszkania dostają dodatek, długoterminowy kontrakt Prosimy o składanie CV i zamieszczenia klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku