Konsultant SAP FI
Bertelsmann SE & Co. KGaA
Poznań, WP, PL
2 d. temu

Zadania :

  • Konfiguracja i programowanie w module SAP FI,
  • Rozwój i optymalizacja procesów biznesowych FI,
  • Doradzcze wsparcie kluczowych użytkowników FI bazujące na najlepszych praktykach SAP,
  • Rozwiązywanie zadań z pierwszej i drugiej linii wsparcia,
  • Współpraca z działem technicznym przy wprowadzaniu złożonych zmian systemowych (developerzy i systemy współpracujące),
  • Praca w oparciu o system ticketowy (jira),
  • Współpraca w ramach międzynarodowego zespołu wsparcia,
  • Komunikacja w języku angielskim z biznesem i zespołem wsparcia,
  • Udział w projektach międzynarodowych.
  • Wymagania :

  • Umiejętoność konfiguracji SAP FI,
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze FI (GL, AP, AR, Bank, integracja FI-SD),
  • Umiejętność komunikacji z biznesem (zbieranie wymagań / testowanie),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Podstawowa wiedza procesowa SD.
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w module SD,
  • Znajomość IDOC, EDI,
  • Znajomość ABAP OO,
  • Umiejętność konfiguracji SAP SD,
  • Umiejętność programowania i debugowania ABAP.
  • Takie dajemy możliwości rozwoju :

  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.
  • To oferujemy :

  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,
  • Udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato,
  • Możliwość korzystania z home office,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!
  • Arvato Supply Chain Solutions jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce.

    Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów.

    Arvato Supply Chain Solutions łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.

    Company : Arvato Polska Sp. z - Arvato Services

    Country : Poland

    State / Region : Wielkopolskie

    Job ID : 248821