Inspektor kontroli jakości
Electrolux Poland Sp. z o.o.
Zabrze, Śląskie
12 d. temu
source : Lento.pl

W Electrolux mamy wspólny cel sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy.

Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

Fabryka Electrolux w Zabrzu produkująca okapy kuchenne poszukuje kandydatów na stanowisko : INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI Nr ref.

2 / 01 / 2019 Liczba wakatów : 1 ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - kontrola funkcjonalności urządzenia - nadzór nad przeprowadzaniem napraw wyrobu niezgodnego -

weryfikacja zgodności komponentów w urządzeniu z listą materiałową - kontrola estetyczna wyrobu gotowego - zapewnienie jakości wyrobów gotowych poprzez kontrolę urządzenia OCZEKUJEMY : -

wykształcenia min. średniego technicznego - doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku - mile widziane - znajomości rysunku technicznego i przyrządów do pomiarów -

zdolności organizacyjnych - precyzji, rzetelności - analitycznego myślenia - umiejętności pracy z komputerem OFERUJEMY : -

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux - atrakcyjne wynagrodzenie - bogaty system premiowania oraz świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.

in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne) - pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy - pracę w systemie 3-zmianowym Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo -

szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP! Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp.

z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp.

z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku