Pracownik produkcji-przyjmujemy-wtorki i czwartki godz.12-13
Ocynkownia Częstochowa Zakład Częstochowa
Częstochowa, Śląskie
17 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem zapraszamy na osobistą wizytę w Ocynkowni przy ul. Korfantego 29, 42-202 Częstochowie we wtorki lub czwartki w godzinach 11-

12 lub prosimy o telefon w godzinach 8-13 (Telefon 34 367 60 07 ). Jesteśmy średniej wielkości rodzinnym koncernem, odnoszącym sukcesy w branży ochrony antykorozyjnej oraz obróbki metalu.

Grupa Seppeler działa w Polsce od ponad 15 lat, zabezpieczając przed korozją ponad 100.000 ton konstrukcji i wyrobów rocznie, kontynuując tym samym blisko 100 letnią tradycje firmy rodzinnej.

Do naszego zakładu w Częstochowie prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko : Pracownik produkcji Praca wymaga zdolności manualnych, silnej motywacji do pracy oraz gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-

zmianowym. Od kandydatów oczekujemy lojalności, sumienności i zaangażowania w pracę. Praca polega na przygotowaniu wyrobów do cynkowania, zawieszania i ściągania detali oraz obróbkę gotowych elementów po procesie cynkowania.

Praca wymagać będzie podnoszenia przedmiotów o wadze do 30kg. Kandydaci posiadający : uprawnienia do obsługi (kierowcy) wózków widłowych (jezdniowych) lub uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (0) mile widziani.

W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, bonus za wydajność i pełną frekwencję + dodatki za zmiany nocne i nadgodziny (100% stawki za weekendy), wyżywienie (posiłki regeneracyjne), umowę o pracę.

Ponadto wszyscy pracownicy mogą korzystać z funduszu socjalnego oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego i na życie. Dla ambitnych i pracowitych oferujemy możliwość rozwoju i awansu zawodowego również poprzez szkolenia specjalistyczne.

Wzbudziliśmy zainteresowanie? Jeśli tak to prosimy o telefon w godzinach 8-13 lub osobistą wizytę w Ocynkowni przy ul. Korfantego 29, 42-

202 Częstochowie we wtorki lub czwartki w godzinach 11-12 Na rozmowę kwalifikacyjną prosimy, aby kandydaci mieli ze sobą aktualne CV, zaświadczenia potwierdzające posiadane uprawnienia oraz wszystkie świadectwa pracy.

 • Na składanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ocynkownia Śląsk Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Chrzanowie przy ulicy Kroczymiech 38, 32-500 Chrzanów zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.

  U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm.) dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmy Ocynkownia Śląsk Sp.

  z. o.o. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest Ocynkownia Śląsk Sp.

  z o.o. z siedzibą w Chrzanowie przy ulicy Kroczymiech 38, 32-500 Chrzanów. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do ich danych, prawo do ich poprawiania, jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

  Wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.

  U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm). Wróć

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku