IT Administrator
e-Xim IT S.A.
Posag 7 Panien 1, Warszawa
5 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Zadania na stanowisku :

  • Administrowanie systemami i siecią serwerów IT (Atlassian, Kubernetes, Fortigate, AD, LDAP, LAN),
  • Administrowanie pierwszą linią wsparcia dla naszych Klientów,
  • Rozwijanie systemów, zgodnie z nowymi wymaganiami,
  • Wyszukiwanie i testy nowych, dostępnych rozwiązań,
  • Integracja wybranych komponentów,
  • Monitorowanie systemów produkcyjnych,
  • Automatyzacja rutynowych operacji,
  • Gromadzenie i dzielenie się wiedzą w formie warsztatów i szkoleń,
  • Wsparcie w rozwoju systemów.
  • Wymagania :

  • Znajomość technologii : JIRA, Confluence, Bitbucket, Jenkins, Docker, Kubernetes, Windows Server, Fortigate, AD, LDAP, Office 365,
  • Praktyczna znajomość Linuxa (CentOS, Debian), sprzętu i sieci LAN,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznych,
  • Chęć rozwoju w roli Administratora IT,
  • Preferowana znajomość systemu ServiceNow.
  • Znajomości :
  • JIRA
  • Linux
  • Windows Server
  • LDAP
  • Active Directory
  • Mile widziane :
  • Jenkins
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 4000-6000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy
  • Kim jesteśmy?

    Firma e-Xim IT S.A. jest specjalistyczną firmą informatyczną, oferującą rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL®, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów.

    e-Xim IT oferuje rozwiązania wiodących światowych producentów oprogramowania, jest Partnerem takich liderów światowych rozwiązań, jak ServiceNow (Enterprise Service Management) czy Automation Anywhere (Robotic Process Automation).