Java Developer/ Full-Stack Developer
KRUK S.A.
Wrocław, PL
4 d. temu
source : Bulldogjob

5 000 - 9 000 pln brutto / miesiąc (UoP)Praca zdalna : 30%Płatny urlop : 20 / 26UmiejętnościJava - Bardzo dobrzeSQL - DobrzeLinux - DobrzeHTML - DobrzeJavaScript - DobrzeCSS - DobrzeAngularJS - PoczątkującyAngular 2+ - PoczątkującyDocker - PoczątkującyKogo szukamy?

Język angielski na poziomie komunikatywnymOpis projektuW związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy programistów na różnym poziomie doświadczenia.

Jesteś doświadczonym programistą i denerwują Cię sztywne godziny pracy? Pracujesz w dużej firmie informatycznej i masz już szczerze dość zbędnej biurokracji i konieczności zatwierdzenia każdego dokumentu przez siedmiu kierowników?

A może pracujesz w maleńkiej firmie, gdzie jesteś informatykiem od wszystkiego i wciąż brakuje Ci czasu, by wreszcie zacząć tworzyć systemy?

Ta praca może być dla Ciebie, jeśli : chcesz brać udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia)jesteś ambitny / a i chcesz współpracować z ambitnymi ludźmi w zwinnym zespolemasz głowę pełną pomysłówmasz za sobą pierwsze komercyjne doświadczeniachcesz współtworzyć produkt e-commerce i narzędzia biznesowemasz poczucie humoruchcesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne również jako Full-Stack developerPrzyjdź do nas, warto bo : będziesz mógł / mogła pokazać co potrafisz - pozostawimy Ci dużo swobody w wyborze sposobu pracybędziesz mieć czas i możliwość na współpracę z dedykowaną społecznością w naszej Organizacjizadbamy o Twój rozwój zawodowy : organizujemy dni szkoleniowe, wyjazdy na konferencjezapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowiskuoferujemy prywatne ubezpieczenie, opiekę medyczną, dofinansujemy karnet Multisportnie tworzymy systemów dla anonimowego użytkownika - lubimy ściśle współpracować z naszymi odbiorcami, współpracownikami z innych działów

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku