Control Tower Manager
Allegro
okolice Warszawy, Mazowieckie, Poland
6 d. temu
Opis stanowiska

Control Tower Manager (Kierownik Kontroli produkcji) odpowiada za realizację planów produkcyjno-logistycznych.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Opracowywaniu forecastów produkcyjnych, długofalowe planowanie zasobów.
  • Ustalaniu zadań dla operacji zgodnie z SLA i KPI przyjętymi w FC.
  • Monitorowaniu poprawności jakościowej i ilościowej stocku magazynowego oraz
  • flow w FC.
  • Zarządzaniu Zespołami Analityków i Operatorów.
  • Monitorowaniu i raportowaniu KPI i SLA oraz innych działań operacyjnych.
  • Dbałości o rentowność procesów.
  • Analizę danych jakościowych i ilościowych,
  • Kontrolę parametryzacji procesów flow (WMS i CWS) w FC
  • Realizowanie optymalnych przepływów procesowych w FC
  • Projektowanie, wdrażanie, sterowanie i optymalizowanie procesów administracyjnych i operacyjnych.
  • Przygotowanie i zarządzanie jakościowymi i ilościowymi raportami, które monitorują i śledzą działania obsługi klientów.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając doświadczenie wyszukiwania produktów na Allegro
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Dużą autonomię działania i oraz zespół pracujący agile’owo
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Liczne imprezy integracyjne oraz eventy firmowe
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu pracownikami produkcyjnymi i zarządzającymi niższego szczebla.
  • Komunikują się swobodnie w języku angielskim (poziom B2).
  • Posiadają wykształcenie wyższe, preferowane: logistyczne, techniczne, ekonomiczne
  • Rozumieją branżę e-commerce, fulfillment oraz znajomość specyfiki automatyzacji magazynowej.
  • Posiadają umiejętność szybkiej analiz oraz oceny szans i zagrożeń.
  • Posiadają zaawansowaną znajomość systemów: WMS, Excel, Microsoft Office, znajomość SQL mile widziana.
  • Są bardzo analityczne i potrafią prezentować dane.
  • Posiadają dobrze rozwinięte umiejętności wywierania wpływu i argumentowania.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Kwalifikacje

null

Dodatkowe informacje

null