Specjalista ds. Sprzedaży Produktu Premium - Szczecin
Adecco Polska
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Co będziesz robić? Aktywnie pozyskiwać oraz nawiązywać relację z Klientem Pokazywać klientowi benefity z użytkowania innowacyjnego produktu poprzez skuteczne badanie potrzeb Klienta Prowadzić sprzedaż urządzeń oraz opiekę posprzedażową Realizować założone cele sprzedażowe Szukamy Ciebie jeżeli : Dobrze się czujesz w pozyskiwaniu klienta i masz w tym doświadczenie Jesteś dobry w słuchaniu, skutecznie się komunikujesz, swobodnie się czujesz wśród ludzi których nie znasz Znasz swoje możliwości, ambitnie stawiasz swoje cele Wiesz jak skurczenie planować swoje działania Masz naturalne zainteresowanie innymi ludźmi.

Jesteś energiczny i masz talent do swobodnej rozmowy. Co oferujemy? Naturalnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z Adecco Consulting Wynagrodzenie : podstawa plus motywująca premia Masz czym pracować : samochód służbowy, IPad, telefon Zadaniowy czas pracy -

to Ty ustalasz swój kalendarz Pracę z dużą dynamiką z nowoczesną organizacją w przyjaznym otoczeniu kolegów i koleżanek Szkolenia i wsparcie merytoryczne Benefity : opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku