ABAP Developer
Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services
Poznań, WP, PL, -
3 d. temu

Twoje zadania :

  • Wykonywanie prac programistycznych w zakresie rozwoju modułu Transportation Management
  • Udział w projektach realizowanych w ramach międzynarodowego zespołu
  • Praca w oparciu o podejście zwinne (Kanban)
  • Realizacja zmian dla klientów wewnętrznych
  • Analiza (debugowanie) incydentów w systemie SAP
  • Ścisła współpraca z konsultantami
  • Tworzenie koncepcji i wycen rozwiązań
  • Nasze oczekiwania :

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie jako programista ABAP
  • Mile widziany certyfikat SAP Certified Development Associate ABAP"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom organizacji pracy
  • Oferujemy :

  • Możliwość poznania modułu Transportation Management
  • Możliwość pracy w oparciu o metodyki zwinne
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Dużą ilość ciekawych projektów w wewnętrznym Dziale SAP
  • Pracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji
  • Wysoką poziom kultury organizacyjnej opartej na szczerej komunikacji i współpracy
  • Otwartość na inicjatywy i potrzeby
  • Zgłoś tę pracę