PRACA PRZY BYDLE MLECZNYM WE FRANCJI, DUŻE ZAROBKI
Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - będąca Agencją pośrednictwa pracy nr licencji 15892 dla zagranicznego kontrahenta poszukuje robotnika pomocniczego przy hodowli zwierząt.

OPIS STANOWISKA : Dojenie krów (ok. 350) - Dojenie rybia ość 2 x 21 stanowisk, karmienie, pojenie,opieka nad cielętami utrzymanie sprzętu oraz prace porządkowe.

Mile widziane umiejętność prowadzenia maszyn rolniczych. CZAS PRACY : około 50H / tydzień, są możliwe nadgodziny w zależności odkompetencji Zleceniobiorcy.

Praca w okolicach Tours, Francja. Są możliwe również wyjazdy na ten sam kontrakt do Belgii, w okolice Liege. Wyjazd możliwy od zaraz z możliwością przedłużenia nawet do końca roku.

Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.Należy wziąć ze sobą śpiwór, pościel (obleczki), prześcieradło,ręczniki, itd. WYNAGRODZENIE : 11,00 euro brutto za godzinę.

GWARANTUJEMY STAŁĄ OPIEKĘ KOORDYNATORA PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA KONTRAKTU oraz ubezpieczenie . ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O ZŁOŻENIE CV za pośrednictwem serwisu lento.

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust.

z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Eurokontakt Serwis Sp.

z o. o. (KRS : 2) w celu realizacji zadańAgencji Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 / 679(RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku