Mistrz zmianowy
Decor Trends Sp. z o.o
Miastko, pomorskie
‎7 godz. temu
source : Goldenline

Decor Trends Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzierzy, producent frontów meblowych zatrudni osoby na stanowisku :

Opis stanowiska :

  • ustalanie zadań produkcyjnych dla podległego personelu
  • organizacja i nadzór realizacji zadań produkcyjnych;
  • zabezpieczenie rytmicznego zaopatrzenia stanowisk pracy w materiały produkcyjne
  • Nasze wymagania :

  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • znajomość dokumentacji i procedur związanych z procesami technologicznymi
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej
  • Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym i ubezpieczeniem medycznym. Dla osób relokujących się zapewniamy mieszkanie.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych