OPERATOR PRODUKCJI BIERUŃ
Work&People Sp. z o.o.
Bieruń, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (KRAZ 3779) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Oferta pracy tymczasowej Branża automotive poszukujemy pracowników na stanowiska : OPERATOR PRODUKCJI Miejsce pracy : BIERUŃ Obowiązki : - obsługa maszyn, - wstępna kontrola jakości wytwarzanych elementów.

Wymagania : - zdolności manualne, - zaangażowanie i chęć do pracy, - umiejętność pracy w zespole, - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, - doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

 • Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, - wynagrodzenie : podstawa + premie ( absencyjna, wakacyjna, świąteczna, uznaniowa;
 • dodatek nocny); sobota 100% niedziela 200% (weekendy dodatkowo, dla chętnych osób!), - bogaty pakiet socjalny (możliwość korzystania z programu BENEFIT Multisport oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU), - bezpieczne warunki pracy, - możliwość podjęcia współpracy na stałe.

  Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest : Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 8942900096 6, REGON 020515496).

  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o.

  moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.

  w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku