.NET Backend developer
Sdncenter Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
3 d. temu
source : Just Join IT

Angular (junior)

Entity Framework (regular)

Azure (regular)

WebService (advanced)

C# (advanced)

 • Net (advanced)
 • ASP.NET MVC (advanced)

  Możliwy start od zaraz! : )

  Aktualna rekrutacja dotyczy stanowiska Back-end Developera z elementami Angular i dotyczy budowy platformy blogowej i aplikacji mobilnej dla inwestora , który chce zainstnieć na rynku aplikacji mobilnych.

  Prace back-end obejmują w większości prace czysto po stronie serwerowej z uwzględnieniem implementacji rozwiazań opartych o .

  NET 6 z użyciem najnowszych elementów Microsoft Azure w szczególności aplikacji app service, rest services, z bazami Azure SQL, Mongo DB.

  Praca w zespołach Agile z dobrze zorganizowaną strukturą, implementacji, testów i wdrożeń. Całość decyzji nad architekturą i rozwojem projektu pozostaje w rękach zespołu dając możliwość bezpośredniego wpływu na wykorzystywane technologie oraz opracowywane rozwiązania dając bardzo atrakcyjne i przyjemne warunki współpracy.

  W projekcie wykorzystujemy :

 • Azure Web Services
 • NET ASP.NET MVC
 • Mongo DB
 • I wiele więcej...
 • To jest oferta dla Ciebie! : )

  To jest oferta dla Ciebie! : )

  Szukasz pracy w prawdziwym Software House, a nie w korporacji?

  TAK X NIE

  Chcesz aby projekty, w których bierzesz udział były wdrożone na produkcji i miały prawdziwą wartość dla użytkowników?

  TAK X NIE

  Chcesz stale rozwijać zaawansowane systemy medyczne?

  TAK X NIE

  Chcesz zobaczyć jak tworzy się produkty software'owe od środka?

  TAK X NIE

  Koniecznie zaaplikuj!

  Współpracujemy z największymi na świecie firmami z różnych obszarów gospodarki w zakresie wytwarzania dedykowanych projektów w formule dedykowanej obsługi projektu od pomysłu do wdrożenia i stałego rozwoju.

  Nie jesteśmy "kontraktornią" i nie tworzymy rzeczy, które za chwilę ktoś anuluje z uwagi na małą istotność. Nasze rozwiązania kierowane są do tysięcy użytkowników.

  Spotkasz u nas młody dynamiczny zespół, który ma duży wpływ na strategie projektu, wybierane technologie i zajmuje się tylko rozwojowymi i nowoczesnymi rozwiązaniami, które podniosą Twoją wartość na rynku IT!

  Nauczysz się rozwiązywać niebanalne problemy, poznasz świat programowania od strony najbardziej rozwojowego rynku Healthcare, spędzisz czas w ładnym i przyjemnym biurze i w luźnej atmosferze.

  UWAGA! Możliwa praca zdalna.

 • Biuro na Wilanowie , praca z biura i możliwe 2-3 dni zdalnie. Wysokiej jakości sprzęt i co najmniej dwa monitory! Kuchnia i liczne restauracje w okolicy na dobry lunch ;
 • Możliwa także praca z biura w Łodzi .

  Po więcej szczegółów zapraszamy na rozmowę!

  Możliwość uczestniczenia również w innych projektach w tym w przełomowym Javonet.com.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku