Inżynier ds. Pomiarów i Dokumentacji
Rofarm s.c.
Lublin, Lubelskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Firma ROFARM Spółka Cywilna powstała w 1998 roku i od pierwszych dni działalności rozwija się dynamicznie zdobywając coraz silniejszą pozycję na rynku.

Działalność firmy związana jest z przemysłem farmaceutycznym i weterynaryjnym. Firma ROFARM s.c. zajmuje się opracowywaniem dokumentacji projektowej i walidacyjnej jak również technicznej instalacji technologicznych, procesowych, mediów czystych i pomocniczych z uwzględnieniem europejskich oraz amerykańskich (FDA) standardów w zakresie GMP.

Ponadto firma oferuje usługi w zakresie doradztwa i konsultacji branżowych. Wszystkie projektowane i wykonywane instalacje oferowane są z pełną dokumentacją kwalifikacyjną.

ROFARM s.c. oferuje również usługi w zakresie pomiarów rozkładów temperatur, ciśnień i przepływów podczas procesów produkcji farmaceutycznej.

ROFARM s.c. posiada Certyfikat ISO 9001 : 2015 w zakresie : Projekt i wykonawstwo instalacji technologicznych dla przemysłu farmaceutycznego, medycznego, kosmetycznego i spożywczego.

Walidacja systemów i urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego, medycznego, kosmetycznego i spożywczego. Wzorcowanie czujników i pomiary temperatury, wilgotności, ciśnienia, przepływu, przewodności.

Stanowisko : Inżynier ds. Pomiarów i Dokumentacji Obowiązki : - przygotowanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej - pomiary na instalacjach i urządzeniach technologicznych - pomoc przy realizacji projektów - opracowanie protokołów i raportów kwalifikacji Wymagania : - wykształcenie wyższe (preferowane : mechanika, automatyka, inżynieria produkcji, materiałoznawstwo) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office i AutoCad - mile widziane modelowanie w 3D - prawo jazdy kat.

B - dyspozycyjność - komunikatywność i wysoka kultura osobista Oferujemy : - zatrudnienie na pełny etat - umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym - system premiowy - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia - możliwości rozwoju

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku