Główny Księgowy
REDOR SP. Z O.O.
Bielsko-Biała, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Poszukujemy pracowników, którzy są kreatywni i pewni swoich umiejętności. Stawiamy na osoby odnoszące sukcesy, które z entuzjazmem podchodzą do pracy w dynamicznym i wymagającym zespole.

Dążymy do pewnych i doskonałych rozwiązań. Dlatego angażując nowego członka zespołu stawiamy jasno określone cele. Zatrudniamy ludzi ambitnych i profesjonalnych dla których jakość jest najważniejsza, ludzi z ponad przeciętnym poczuciem obowiązku dla których praca jest nie tylko źródłem zarobku ale i przyjemnością.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Ogólny zakres obowiązków :

  • Prowadzi rachunkowość Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Dba o prawidłowe kształtowanie płynności finansowej.
  • Kieruje windykacją należności Spółki.
  • Nadzoruje system rozliczeń Spółki z tytułu wszelkich zobowiązań finansowych.
  • Reguluje wszelkie zobowiązania Spółki.
  • Rozlicza koszty wynagrodzeń z pochodnymi.
  • Zatwierdza dokumenty finansowe do wypłaty.
  • Sporządza deklarację wpłat na PFRON.
  • Sporządza miesięczne deklaracje VAT.
  • Nalicza odpis podstawowy na ZFŚS. Uczestniczy w spotkaniach Komisji Socjalnej. Opracowuje projekt preliminarza wydatków z ZFŚS.
  • Sporządza sprawozdania dla potrzeb GUS-u.
  • Sporządza sprawozdania finansowe Spółki ( bilans, rachunek zysków i strat ) za kolejne lata obrotowe.
  • Sporządza deklarację podatku dochodowego od osób prawnych.
  • Sporządza sprawozdania i analizy finansowo-ekonomiczne na Zgromadzenie Wspólników.
  • Współpracuje z bankami - sporządza wnioski kredytowe , leasingowe.
  • Przygotowuje dokumenty do KRS-u.
  • Zabezpiecza prawidłowe archiwizowanie dokumentacji finansowo-księgowej.
  • Wymagania dla stanowiska :

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki rachunkowość i finanse, mile widziane branżowe uprawnienia i licencje.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z księgowością.
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, przepisów dotyczących prawa bilansowego, podatkowego, znajomość aktualnych regulacji ZUS.
  • Znajomość procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych.
  • Umiejętność opracowywania analiz finansowych, wniosków kredytowych i leasingowych.
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu.

    Wysokość wynagrodzenia : DO UZGODNIENIA

    Rodzaj umowy : umowa o pracę na czas nieokreślony

    Wymiar czasu pracy : pełny wymiar czasu pracy

    System wynagradzania : miesięczny