Poszukiwana Opiekunka lub Opiekun do leżącej Pani
Medicas
Krakow, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

MIEJSCE ZLECENIA : Obrigheim 67283 STAWKA : 1500 euro miesięcznie START : 08.12 na min 2 miesiące PREMIA : od 100 euro Podopieczna jest osobą leżącą ze względu na osłabienie starcze.

Pani chętnie wstałaby jeszcze z łóżka, wiec jeśli nabierze sił, możliwe że będzie poruszać się np. z rollatorkiem. Mimo wieku (93 lata) ma jeszcze dość klarowny umysł, jest w pełni komunikatywna.

Pani ma wszczepiony rozrusznik. Panie jest osoba spokojna, bardzo inteligentną i pozytywną. Mieszka sama w domu. Pani ma kota, który większość czasu spędza poza domem.

WYMAGANIA : - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi / niepełnosprawnymi - doświadczenie w pracy z osobami leżącymi - mile widziane prawo jazdy - znajomość języka niemieckiego min.

w stopniu komunikatywnym + / dobrym GWARANTUJEMY : - codzienną przerwę (min. 2h) i jeden wolny dzień w tygodniu - legalne zatrudnienia na umowę zlecenie - wysokie składki do ZUS.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku