PHP / Magento2 Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klient to firma międzynarodowa, której główne działania to media, przedsięwzięcia cyfrowe i nieruchomości. Firma posiada filie w 12 krajach i terytoriach w Europie i Azji.

Kierując się silnym duchem przedsiębiorczości, firma koncentruje swoje wysiłki rozwojowe na rynkach o wysokim potencjale, mając ambicję, aby być liderem w każdej działalności.

Działalność prowadzona jest z myślą o tworzeniu długoterminowej wartości.Firma, jako właściciel znanych magazynów oraz serwisów internetowych dla kobiet, posiada w swoim portfolio : polki.

pl, party.pl, viva.pl, wizaz.pl - serwis i społeczność beauty wraz katalogiem kosmetyków, serwis parentingowy mamotoja.pl oraz marketplace niania.

pl.Obecnie do swojego zespołu IT zlokalizowanego w Warszawie poszukują :

Wymagania :

  • 4+ doświadczenia jako programista PHP
  • Znajomość dowolnego frameworka PHP
  • 1,5+ w pracy z Magento
  • Udział w minimum jednym projekcie związanym z platformą Magento
  • Doświadczenie w :
  • budowaniu warstwy integracyjnej ( REST / SOAP )
  • wykorzystaniu JavaScript
  • wykorzystaniu Bootstrap lub Foundation
  • wykorzystaniu Varnish
  • Znajomość zasad PSR 0-4 i umiejętność zweryfikowania kodu pod tym względem
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania wzorców projektowych
  • Umiejętność projektowania i optymalizowania baz danych (MySQL oraz PostgreSQL)
  • Doskonała znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę współpracy - umowę o pracę lub B2B
  • Możliwa częściowa praca zdalna - do 2 dni w tygodniu
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia jogi, relaksacyjne rolowanie
  • Owocowe poniedziałki
  • Bilety do kina
  • Zniżki w szkole językowej
  • Obowiązki :

  • Tworzenie nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie i optymalizacja projektów e-commerce opartych na Magento2
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.