senior hr specialist
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu

job description

Lubisz pracę z ludźmi? Szukasz miejsca, w którym Twoja proaktywność, pozytywne usposobienie oraz umiejętność budowania relacji (także w języku angielskim) zostałyby docenione?

Z nami to możliwe - mamy dla Ciebie ofertę, która może się stać best practise w Twojej dotychczasowej karierze. Nie czekaj, wyślij swoje CV.

Praca marzeń czeka tuż za rogiem.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wprowadzające oraz doskonalące (w tym także za granicą)
  • pracę w firmie o międzynarodowej strukturze, która w swojej branży jest liderem na rynku
  • opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • pracę w dynamicznym środowisku
  • lokalizację biura w jednej z centralnych dzielnic Warszawy
  • zadania

  • prowadzenie akt personalnych, ewidencjonowanie czasu pracy
  • planowanie zatrudnienia i innych procesów HR - owych w porozumieniu z line managerami
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • koordynowanie procesem zatrudniania nowych pracowników, on-boardingu
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • wdrażanie strategii employee experience
  • administrowanie benefitami pracowniczymi
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą usług payrollowych
  • wsparcie w procesie oceny pracowniczej
  • przygotowywanie raportów z obszaru ZZL dla Dyrektora HR oraz Dyrektora Generalnego
  • koordynowanie i wdrażanie programów rozwojowych i szkoleniowych
  • oczekujemy

  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze HR (praca w firmie o międzynarodowej strukturze będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w rekrutacji
  • wykształcenie wyższe (kierunek ZZL lub pokrewny będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu prawa pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • nastawienie na realizację celów
  • proaktywność i samodzielność
  • wielozadaniowość oraz umiejętność zarządzania czasem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności analityczne, wysoka empatia
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych