Magazynier (z wózkami)
Adecco Poland
Świdnik, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Magazynier - operator wózka widłowego Lokalizacja : Lublin Nr ref. : WW / 08 / LUB / 2019 Zadania : praca przy załadunku i rozładunku, przewożenie towarów wózkiem widłowym, prace magazynowe Wymagania : uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu, w systemie zmianowym,, nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy : Umowę o pracę, Pełny etat, Stałą podstawę wynagrodzenia, Możliwość dłuższej współpracy i rozwoju w strukturach Firmy Możliwość korzystania z kart sportowych, ubezpieczenia i innych benefitów Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Peowiaków 10 / 1 Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo wszystko jesteś ukierunkowany na rozwój w nowych strukturach / nowej firmie złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych, indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej (Adecco - Agencja Zatrudnienia nr 364) Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jedn. : Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-

844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku