PRODUKCJA I PAKOWANIE SAŁATEK (GWARANCJA GODZIN)
E&A Agencja Zatrudnienia
Krakow, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk, specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek.

Poszukujemy osób do pracy na działach związanych z procesem produkcji i pakowania produktów.Zakres obowiązków : - wkładanie warzyw do maszyny pakującej- układanie woreczków z warzywami do skrzynek- układanie skrzynek na taśmie- wprowadzanie danych do komputeraOferujemy : - oferta również dla par- możliwość wyjazdu na 8 tygodnii lub na dłużej- stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie- atrakcyjne wynagrodzenie w euro 10,71 € / h brutto + dodatki : za pracę w systemie zmianowym : - za pracę w systemie zmianowym - praca od poniedziałku do piątku : w godzinach 19.

00 do 23.00 25% (13,38 EUR / brutto / h)w godzinach 24.00 do 06.00 40% (14,99 EUR / brutto / h)- praca w Sobotę : w godzinach 19.

00 do 23 25% (13,38 EUR / brutto / h)w godzinach 23.00 do 24.00 40% (14,99 EUR / brutto / h)- za pracę w Niedzielę : 100% (21,42 EUR / brutto / h)- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- dodatek urlopowy : 8,30% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych- dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych - z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 1,74€- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do PolskiWymagania : - praca w dodatniej temperaturze (od 3 do 6 stopni)- gotowość do podjęcia w systemie zmianowym- świadomość pracy fizycznej

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku