Konserwator w hotelu / Pracownik Techniczny
Boutique Hotels Sosnowiec
Sosnowiec, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy do pracy Konserwatora w Boutique Hotel's Sosnowiec. Potrzeby "Pan Złota Rączka", który zadba o nasz obiekt hotelowy.

Obowiązki : - naprawy w pokojach hotelowych typu : wymiana silikonów, malowanie, uszczelnianie. - drobne remonty w pokojach / klatkach schodowych -

malowanie ścian, drzwi, tapetowanie itp. - wyrzucanie śmieci - dbanie o otoczenie ( sezonowe koszenie itp.) itp. Warunki zatrudnienia : -

Praca od poniedziałku do piątku 8 : 00 - 16 : 00 lub 7 : 00 do 15 : 00 - Umowa zlecenie Oferujemy : - stałe wynagrodzenie 1800 zł netto -

codziennie śniadanie w hotelu - pracę miłą i przyjemną w fantastycznym zespole Praca na opisywanym stanowisku wymaga od pracownika elastyczności w działaniu ze względu na szeroki zakres obowiązków, a także wiedzy technicznej związanej z budową i funkcjonowaniem poszczególnych instalacji oraz doświadczenia w wykonywaniu prac remontowych wewnątrz budynku.

W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie CV lub pozostawienie aplikacji w recepcji hotelu : Boutique Hotel's ul. Partyzantów 11 Sosnowiec

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych