Pracownik Produkcyjny
Inter Europol S.A.
Małopole, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku :

Opis stanowiska :

  • Wykonywanie prac na liniach produkcyjnych związanych z wypiekiem, pakowaniem, sortowaniem pieczywa,
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
  • Wymagania :

  • Uczciwość, sumienność, rzetelność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie jednozmianowym w godzinach : 6 : 00-14 : 00 lub 14 : 00-22 : 00 lub 22 : 00-6 : 00,
  • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • Oferujemy :

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Zgłoś tę pracę