Pracownik produkcji
Randstad Polska
Wrocław, Polska
5 d. temu

Masz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je dopiero zdobyć? Interesuje Cię stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Dołącz do naszego zespołu. Dla naszego Klienta - potentata w branży AGD - poszukujemy chętnych do pracy w charakterze pracowników produkcji.

Miejsce pracy : fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki opłacone)
  • stawkę godzinową od 21,07 do 22,86 zł / h
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • premie kwartalne nawet do 1000 zł brutto!
  • dodatki pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, pakiet socjalny, dopłaty do obiadów)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zadania

  • prace produkcyjne związane z montażem lodówek lub kuchenek
  • oczekujemy

  • chęci i zaangażowania
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47