Praktykantka/Praktykant ds. Wsparcia Audytu
EY (dawniej Ernst & Young)
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
5 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Praktykantka / Praktykant ds. Wsparcia Audytu

EY Center of Excellence w Łodzi to zespół wsparcia audytorów, który ma za zadanie wdrażać najnowsze technologie i wspierać innowacyjność klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu globalnych narzędzi z obszaru analizy danych, automatyzacji i wizualizacji.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają :

Szukasz swojego miejsca i chcesz stać się specjalistą z zakresu audytu i rachunkowości jednocześnie? Pracując w tym zespole dowiesz się, jak wygląda praca audytora od kuchni i poszerzysz swoja wiedzę z zakresu rachunkowości.

Twoje główne zadania :

 • Weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych w oparciu o przyjęte standardy rachunkowości
 • Analiza środowiska kontroli wewnętrznej naszych klientów w zakresie m.in. procesów : zakupu, sprzedaży, zarządzania środkami pieniężnymi
 • Potrzebne umiejętności i doświadczenie :

 • Podstawowa znajomość programu MS Excel
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
 • Analityczny umysł i otwarty umysł
 • Dodatkowym atutem będzie :

  Wiedza z zakresu podstaw rachunkowości

  Kogo szukamy :

  My jesteśmy zespołem, który stawia na współpracę. Ty jesteś typem team playera, a dodatkowo nie chcesz stać w miejscu gdy masz na myśli swoją karierę zawodową.

  Czekamy właśnie na Ciebie.

  Oferujemy :

  Najlepsza praktyczna szkoła biznesu

  Kwalifikacje oraz certyfikaty

  Indywidulna mapa szkoleń

  Elastyczny czas i miejsce pracy

  Własny Career Consuelor

  Program EY Care&Wellness i owoce w biurze

  Pożyczka na start

  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku