Psycholog/pedagog specjalny PILNE
CENTRUM TERAPII HYPNOS
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Terapii Hypnos poszukuje psychologów, pedagogów, do prowadzenia terapii indywidualnej dzieci w wieku 2 - 18 lat o specjalnych potrzebach rozwojowych ( ADHD, zespół Aspergera, upośledzenie intelektualne, zaburzenia zachowania) w miejscu zamieszkania dziecka na terenie Warszawy.

Wymagania dla terapeutów : -wykształcenie wyższe na kierunku społecznym, -ukończone studia podyplomowe, drugi kierunek studiów, kurs lub szkolenie w wymiarze minimum 200 godzin, w zakresie : terapii, pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwojowymi, -co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, takimi jak : zespół Aspergera, ADHD, nadpobudliwość psychoruchowa, upośledzenie intelektualne, zaburzenia zachowania itp.

 • preferowane osoby z działalnością gospodarczą oraz posiadające umowę o pracę. Usługi będą realizowane od stycznia do grudnia 2020 roku.
 • Proponowana kwota za 1 godzinę pracy 37 zł / brutto przy spełnionych wszystkich wymaganiach. Prosimy o przesyłanie CV osób, które spełniają wymagania.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku