Stacjonarny(a) Przedstawiciel(ka) Sprzedaży
Hilti
Katowice
2 d. temu

Warszawa / Łódź / Katowice / Gdańsk

Kogo szukamy?

Szukamy energicznej, zmotywowanej, z łatwością budującej relacji osoby, która dołączy do naszego Działu Sprzedaży Stacjonarnej.

Kim jesteśmy?

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne elektronarzędzia, oprogramowanie i usługi dla profesjonalistów z branży budowlanej na całym świecie.

Jesteśmy dumni z liczącego 80 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy pionierskich produktów i innowacyjnych usług Hilti.

Nasza firma, zatrudniająca ponad 30 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by zdobywać nowe umiejętności i rozwijać swoją karierę zawodową.

Zespół Hilti w Polsce tworzy ponad 550 osób o różnorodnych talentach i zainteresowaniach. Znajdziesz u nas fantastycznych ludzi, którzy niezależnie od wieku, płci, pochodzenia, osobowości czy doświadczenia łączy wspólna pasja i zaangażowanie.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Zakres Twoich obowiązków będzie z pewnością szeroki. Jako Stacjonarny(a) Przedstawiciel(ka) Sprzedaży będziesz odpowiadać za aktywną sprzedaż telefoniczną rozwiązań Hilti, opartą o doradztwo oraz budowanie relacji z Klientem.

W realizacji tego celu pomoże Ci znajomość naszej oferty usług i produktów, którą zdobędziesz na szkoleniach organizowanych już w pierwszych dniach pracy.

Jednym z aspektów Twojej pracy będzie również tworzenie bazy klientów dla Terytorialnych Przedstawicieli(ek) Sprzedaży Hilti oraz ścisła współpraca z naszymi Hilti Store.

Co oferujemy?

Będziesz pracować w niezwykle zgranym i wzajemnie wspierającym się zespole. Gwarantujemy Ci możliwości rozwoju zawodowego i osobistego oraz stabilność zatrudnienia (umowa o pracę i rozbudowany pakiet socjalny).

Praca jako Stacjonarny Rzeczoznawca Techniczny wiąże się ze stałymi godzinami pracy wyłącznie od poniedziałku do piątku.

Gdy tylko wykażesz gotowość na kolejne wyzwania, będziemy Cię wspierać zarówno w dalszym rozwoju osobistym jak i zawodowym.

W Hilti budujesz swoją indywidualną ścieżkę zawodową w oparciu o swoje najmocniejsze strony i osiągnięcia.

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy im możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanych obowiązków.

Gdy na przykład zmienia się Twoja sytuacja rodzinna czy po prostu prywatne plany wymagają od Ciebie zmian w typowym harmonogramie pracy, Hilti daje Ci możliwość elastycznego dostosowania grafiku do Twoich codziennych wyzwań i potrzeb w życiu prywatnym.

Zdarzają się także sytuacje, gdy wymiar naszego urlopu nie jest wystarczający, aby załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Hilti daje możliwość wzięcia długiego urlopu bezpłatnego nawet do 6 miesięcy, z gwarancją powrotu na równoważnych warunkach.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia w budownictwie czy branży technicznej. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces swoim umiejętnościom i pracy zespołowej, dlatego wcześniejsze doświadczenie w konkretnej branży ma drugorzędne znaczenie.

Wydaje Ci się, że Hilti to typowo męski świat? Nic bardziej mylnego - co trzecia osoba zatrudniona w Hilti Polska to kobieta (co piąta w sprzedaży bezpośredniej).

Dołącz do zespołu, który nie tylko osiąga ponadprzeciętne wyniki, ale przede wszystkim wzajemnie troszczy się o siebie i najzwyczajniej w świecie bardzo się lubi.

Nie musisz wierzyć nam na słowo- aplikuj, poznaj nas osobiście i poczuj tę atmosferę na własnej skórze!

Oczekujemy od Ciebie :

 • Doświadczenia w pracy z szeroko pojętym klientem;
 • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1);
 • Doświadczenia w dziale sprzedaży i / lub telefonicznej obsłudze klienta mile widziane;
 • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
 • Umiejętności budowania relacji opartych na zaufaniu;
 • Determinacji w działaniu i ambicji w osiąganiu podstawowych celów;
 • Umiejętności adaptacji i szybkości uczenia się;
 • Odpowiedzialności za podejmowane działania.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku