Elektromechanik
Klient JOBS.PL SA
Zdzieszowice, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Miejsce pracy : Głogówek

Opis stanowiska :

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym.
  • Przeglądy serwisowe, diagnostyka i naprawy maszyn.
  • Analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rysunku elektrycznego i mechanicznego - warunek konieczny.
  • Uprawnienia SEP Gr. 1 do 1 kV, mile widziane SEP Gr. 1 pow. 1 kV (stacja trafo SN).
  • Dyspozycyjność do pracy w ewentualnych nadgodzinach.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Firma oferuje :

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w systemie 3-zmianowym.
  • Możliwość rozwoju i pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych