Praktyki Letnie w Domu Maklerskim Banku Handlowego SA
Citi
Warsaw, Poland
5 d. temu

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.

A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach.

Citi obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

W Citi Handlowy doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań.

Śledzimy trendy i wspieramy rozwój pracowników, wprowadzając nowe technologie i zapewniając dostęp do internetowych systemów i platform szkoleniowych.

Jeśli cechujesz się pozytywnym nastawieniem, masz chęć do nauki i pracy ramię w ramię z doświadczonymi profesjonalistami, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym Programie Praktyk Letnich w Domu Maklerskim Banku Handlowego SA.

Nie zwlekaj z aplikowaniem, liczba ofert jest ograniczona! Im szybciej prześlesz CV, tym większa szansa na ciekawe praktyki.

Program Praktyk rozpoczyna się 1 lipca 2020 od Orientation Day będzie to kompleksowe wprowadzenie do organizacji i kultury Citi.

Następnie dołączysz do swojego zespołu, by uczyć się i pracować aż do zakończenia praktyk czyli 15 września 2020 . Będziesz mieć do czynienia z różnorodnymi zadaniami, które pozwolą Ci nie tylko zbudować portfolio umiejętności zawodowych, ale pomogą też zrozumieć biznes z perspektywy globalnej organizacji.

Praktyki w tym obszarze obejmują działania wynikające z nowelizacji Kodeksu Spółek Handlowych. Zmiana ta zakłada obowiązek prowadzenia Rejestru Akcjonariuszy(RA).

Projekt uruchomienia tej usługi dotyczy między innymi wprowadzenia do RA danych wymaganych do prawidłowego prowadzenia Rejestru, w tym weryfikację dokumentów akcji oraz innych dokumentów dostarczonych przez Emitenta celem wpisu do Rejestru Akcjonariuszy.

Oczekujemy :

 • dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu w terminie od 1 lipca do 15 września 2020
 • ukończonego co najmniej II roku studiów na kierunkach : prawo, ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewnego
 • dobrej znajomości j. angielskiego (min. B2)
 • dobrej znajomości pakietu MS Office
 • sprecyzowanych zainteresowań zawodowych, proaktywności i motywacji
 • kreatywności, umiejętności wychodzenia z inicjatywą
 • mile widziane zainteresowanie kwestiami prawnymi związanymi z przenoszeniem prawa własności w ramach umów cywilno-prawnych
 • Oferujemy :

 • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu
 • wsparcie w rozwoju zawodowym
 • dobre wprowadzenie i bieżące wsparcie od przydzielonego Opiekuna praktyk
 • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
 • benefity pozapłacowe (w tym prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport)
 • przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół
 • Grade : All Job Level - All Job FunctionsAll Job Level - All Job Functions - PL

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku