Specjalista ds. administracji procesów HR - język NIEMIECKI
CEE Experts by L.M. International Group
Kraków, PL
‎21 godz. temu
source : FACHPRACA

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.

Zadania na stanowisku :

  • codzienne wsparcie administracyjne w obszarze twardego HR
  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą
  • terminowe odpowiadanie na zapytania pracowników
  • przetwarzanie zmian w cyklu życia pracowników (nowe zatrudnienie, umowy, wypowiedzenia, limity urlopowe, nadgodziny, rozliczanie benefitów)

  • administrowanie systemem zarządzania pracownikami
  • przygotowywanie i koordynowanie planów onboardingu dla nowych pracowników

    Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie wyższe ( wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość jednego języka niemieckiego (poziom min. B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1 / B2)
  • Znajomość systemu Workday, Salesforce będzie dodatkowym atutem
  • Nasi partnerzy biznesowi oferują :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia
  • Udział w ciekawym projekcie związanym z migracją procesów Hr-owych
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport,.)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zgłoś tę pracę