Praca Gospodyni- pomoc domowa
Robert Capała
Dęblin, Lubelskie
5 d. temu
source : Lento.pl
 • Szukam odpowiedzialnej i sumiennej Pani do pomocy przy prowadzeniu domu w Dęblinie. Zakres obowiązków : -dbanie o dom (sprzątanie, pranie, prasowanie, mycie okien);
 • drobne zakupy; -Gotowanie Oczekujemy : -doświadczenia w podobnej pracy; -dokładności i staranności; -dyspozycyjności; -chęci do pracy;
 • zaangażowania; -odpowiedzialności; -sumienności; -prawo jazdy kat.B; -mile widziana Pani z Dęblina; Oferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia);
 • stabilną i długofalową współpracę w miłej atmosferze; Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail podany w danych kontaktowych lub poprzez odpowiedź na portalu OLX.
 • W CV należy podać aktualny nr telefonu oraz dołączyć następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w zakresie niezbędnym w procesie naboru, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Administratorem danych jest RTC Robert Capała z siedzibą 00-133 Warszawa Aleja Jana Pawła II 20 / 1025 oddział 08-530 Dęblin ul.

  Balonna 1a. Mogą Państwo się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcą Państwo skorzystać, wymaga podania Państwa imienia, nazwiska oraz adresu mailowego.

  Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

 • Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych;
 • poprosić o : sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku