Zatrudnimy kontrolera jakości
DFME
Wrocław, Dolnośląskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

Firma produkująca generatory i silniki elektryczne średniej i dużej mocy z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje pracę na stanowisku Kontroler jakości.

Opis stanowiska : organizowanie i wykonywanie kontroli pracy międzyoperacyjnej i dostaw - opracowywanie, dystrybucja i archiwizowanie dokumentacji jakościowej.

Kompletacja dokumentacji jakościowej dla klienta. - organizowanie i przeprowadzanie badań i pomiarów komponentów i wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami - organizowanie napraw urządzeń stanowiących wyposażenie stanowiska do badań uzwojeń oraz zakupu nowego wyposażenia - analiza wykrytych niezgodności - współpraca z odbiorcami zewnętrznymi, udział w audytach zewnętrznych Wymagania : wykształcenie wyższe Inżynier elektryk lub średnie techniczne,- znajomość dokumentacji technicznej,- znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office),- miele widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,- umiejętność organizowania pracy własnej,- komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,- dyspozycyjność, znajomość zasad metrologii, znajomość metodyki badań i kryteriów oceny jakościowej Oferujemy : Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie działajacej firmie o zasiegu międzynarodowym .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku