Magazynier z prawem jazdy kat. B
PowerJobs Sp. z o.o.
Sosnowiec, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul.

Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Aktualnie dla polskiego pracodawcy poszukujemy osób do pracy.

Magazynier z prawem jazdy kat. B Zadania :

  • rozładunek / załadunek aut ręczny lub przy pomocy wózka elektrycznego (nie wymagamy uprawnień)
  • rozlokowanie przyjętego towaru w magazynie;
  • systemowe przyjęcie i wydanie towaru. Wymagania :
  • prawo jazdy kat. B.;
  • dyspozycyjność do pracy po 8-10 godzin dziennie;
  • zaangażowanie i systematyczność;
  • doświadczenie w pracy magazynowej;
  • swobodny dojazd na ul. Inwestycyjną w Sosnowcu, gdzie mieści się magazyn. Oferujemy : *stawkę : 18,50 zł brutto / h;
  • na start umowę zlecenie, po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę;
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.
  • Zgłoś tę pracę