Płatny staż w księgowości z językiem angielskim
FACHPRACA
Wrocław, Poland
5 d. temu

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, firmy z sektora medycznego poszukujemy kandydatów na płatny staż w dziale księgowym z językiem angielskim.

Twoje następne stanowisko

Odbywając staż w dziale księgowości będziesz odpowiedzialny za weryfikację, sprawdzanie, poprawianie faktur i wprowadzanie ich do systemu.

Do Twoich obowiązków należeć będzie przekierowywanie maili do odpowiednich osób oraz folderów. Dodatkowo, będziesz wsparciem dla innych członków zespołu przy codziennych zadaniach, dzięki którym masz możliwość zdobycia swojego pierwszego doświadczenia w obszarze księgowości, podszkolisz również znajomość języka angielskiego wykorzystując go w codziennym kontakcie z klientem zagranicznym.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia min. średniego, mile widziane również zainteresowanie w obszarze Finansów i Rachunkowości, Ekonomii.

Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, również zdobyte już doświadczenie w księgowości będzie dużym atutem.

Idealny kandydat to osoba, która chciałaby się rozwijać w obszarze księgowości, komunikatywna oraz lubiąca pracę z ludźmi.

Co zyskujesz?

Oferujemy zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę z możliwością współpracy długofalowej, atrakcyjne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną oraz kartę Multisport), ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku