kierowca kat. B , zaopatrzeniowiec
Randstad Polska
Radom, Polska
1 d. temu

Zatrudnimy od zaraz kierowcę kat. B do pracy przy zaopatrzeniu sklepów w wyroby alkoholowe.

oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u klienta)
  • wynagrodzenie 3000-4000 zł brutto uzależnione od doświadczenia
  • pracę w godz. 7-15 poniedziałek- piątek
  • zadania

  • kierowanie autem dostawczym
  • dostarczanie towaru (alkohol) do klientów według dokumentów dostawy
  • załadunek i rozładunek towaru
  • oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy przy załadunku i rozładunku produktów alkoholowych
  • gotowości do kierowania autem dostawczym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47