Praca w Brexit -bez zmian!!! -aplikuj -sprzątanie mieszkań/biur OXFORD - 8.20 GBP netto
Ampli HR
Anglia/Oxford, dolnośląskie
3 d. temu
source : Goldenline

Rzetelna sprawdzona i wypłacalna firma.

Główne obowiązki :

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań prywatnych, biur
  • dojazd do klienta samochodem służbowym ( praca w teamie, jazda samochodem na zmianę)
  • bieżące zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości
  • Wymagania :

  • znajomość języka angielskiego w mowie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy i rzetelność
  • gotowość do wyjazdu od zaraz na minimum 6 miesięcy
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach
  • wynagrodzenie : 8.21 GBP netto / godz po okresie próbnym 8.50 netto GBP
  • 40 godzin + ew. nadgodziny
  • szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • narzędzia do pracy wraz z samochodem służbowym
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • zakwaterowanie : pokoje 1, 2 osobowe, kuchnia, łazienka, Internet - 80 GBP tygodniowo
  • odbiór z dworca w Oxfordzie
  • Zapraszamy do aplikowania!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych