Pracownik socjalny
Fundacja Sustinae
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Fundacja Sustinae zatrudni pracownika socjalnego. Poszukujemy osoby, która : posiada wykształcenie wyższe zgodne z wymogami Art 116 Ustawy z dnia 12 marca 2004 o pomocy społecznej (Dz.

U.2018 poz.1508) minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami znajomość zagadnień dotyczących pomocy społecznej, świadczeń socjalnych i obowiązujących w tym zakresie przepisów prawnych jest dyspozycyjna w wymiarze minimum 3 / 4 etatu.

Forma zatrudnienia możliwa do ustalenia (umowa o pracę lub umowa zlecenie lub umowa o świadczenie usług). Praca stacjonarna w centrum Krakowa.

CV zawierające adnotację : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika socjalnego przez Fundację Sustinae (ul.

Szlak 65, 31-153 Kraków), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U.2018 poz. 1000) prosimy kierować do dn. 30.04.2020 r.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku