Specjalista ds. administracji
Euro Management Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Euro Management Sp. z o. o. jest firmą działającą w branży zarządzania nieruchomościami od 2006 r. (przekształcenie w 2015 r.

Spółka specjalizuje się w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi oraz budynkami mieszkalno-usługowymi. W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds.

administracji Miejsce pracy : Wrocław (Ołtaszyn) Zakres obowiązków : - sporządzanie raportów, zestawień na potrzeby Zarządu -

organizowanie przetargów, poszukiwanie kontrahentów - nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi - zarządzanie właściwym obiegiem dokumentów -

utrzymywanie dobrych relacji z Klientami - pomoc w przygotowywaniu i przeprowadzaniu zebrań wspólnot mieszkaniowych Oczekujemy : -

dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - odpowiedzialności, komunikatywności - praktycznej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office -

prawa jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami Oferujemy : - umowę o pracę - wynagrodzenie zależne od zakresu obowiązków -

możliwość rozwoju - przyjazną atmosferę w pracy W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Euro Management Sp.

z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych, Dz.

Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych, Dz.

Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, w przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Euro Management Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie :

 • uzasadnionego interesu proces rekrutacyjny,
 • w oparciu o obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,
 • na podstawie Pani / Pana zgody w zakresie udziału w rekrutacjach (w przypadku gdy została wyrażona). Jednocześnie informujemy, że :
 • udzielenie zgody jest dobrowolne,
 • w każdym momencie przysługuje Pani / Panu prawo do wycofania zgody,
 • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu wycofania zgody,
 • przysługuje Pani / Panu żądanie dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.
 • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku