Pracownik produkcji->25,16 zł brutto->bezpłatny transport->stała praca
Randstad Polska
Dąbrowa Górnicza, Polska
4 d. temu

Masz doświadczenie na produkcji? Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia? Jesteś gotowy na pracę w systemie 4-brygadowy?

Pracuj z nami dla naszego Klienta w Dąbrowie Górniczej!

Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą wyślij sms o treści "auto" na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę https : / / www.randstad.pl / brembo /

oferujemy

  • darmowy dojazd : Będzin, Bolesław, Ciągowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Łazy, Mysłowice, Myszków, Okradzionów, Olkusz, Poręba, Sławków, Sosnowiec, Zawiercie
  • 25,16 z

    brutto (w tym premie dużo zależy od Twojej obecności w pracy i wydajności)

    program poleć znajomego - bon 350zł / os.

  • bogaty system premiowy
  • bon żywieniowy za każdy przepracowany miesiąc około 200 zł
  • wolne święta
  • wprowadzenie pod okiem Trenerów

  • po okresie współpracy z agencją, możliwość przejścia pod Klienta
  • karta sportowa, ubezpieczenie PZU oraz prywatna opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach
  • zadania

  • obróbka tarczy za pomocą narzędzi, elektronarzędzi
  • kontrola jakości odlewu
  • selekcja gotowych odlewów do kontenerów
  • osadzanie rdzeni
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej)
  • doświadczenia na produkcji
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47