Pracownik produkcji w dziale Konfekcji
Greek Trade
Pabianice, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Greek Trade to firma zajmująca się produkcją artykułów spożywczych, działamy na rynku już ponad 26 lat. W związku z dalszymi planami rozwojowymi poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownika produkcyjnego w dziale konfekcji- 1 osoba do zatrudnienia Obecnie 1 zmiana- docelowo praca w systemie 3 zmianowym (poniedziałek-piątek) Miejsce pracy : Porszewice (10 km od Pabianic) Zapewniamy DARMOWY dojazd do pracy z Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

Zadania : -klejenie stickerów i etykiet na opakowania zbiorcze -sypanie surowców do zasypu maszyn -klejenie kartonów oraz formowanie palet -prace porządkowe w obrębie stanowiska Wymagania : -książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych -chęci do pracy fizycznej Gwarantujemy : -stałe zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie -atrakcyjne wynagrodzenie -2 premie (uznaniowa i frekwencyjna) -DARMOWY dojazd do pracy z Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego -benefity (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe Warta) -możliwość awansu -kursy doszkalające pracowników -pracę w fajnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w wiadomości prywatnej. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku