Magazynier z uprawnieniami UDT/Rozwijaj się z nami! - Pabianice
Agencja Zatrudnienia KS Service
Pabianice
3 d. temu
source : infoPraca

Zadania na tym stanowisku to :

  • rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego
  • rozwożenie towaru w wyznaczone miejsca w magazynie
  • Zyskujesz :

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze (6-14, 14-22)
  • wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • dla chętnych extra płatne nadgodziny
  • bezpłatny transport do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.
  • Oczekujemy jedynie :

  • uprawnień UDT na wózki widłowe wraz z doświadczeniem
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • Benefity :

  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Zgłoś tę pracę