Handel obnośny Władysławowo!
Sebastian
Władysławowo, Pomorskie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Oferujemy pracę przy obnośnej sprzedaży produktów spożywczych na plaży, wysokie, prowizyjne zarobki, oraz zakwaterowanie.

Ze względu na specyfikę tej pracy, poszukujemy, młodych, pracowitych chłopaków w wieku od 16 do 28 lat. Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9-10 rano do 17, wolne mamy tylko w dni deszczowe.

Zarobki wypłacane są codziennie po pracy, a najlepsi pracownicy nagradzani będą premiami. Dla osób chcących wykorzystać pobyt nad morzem do maksimum organizujemy dodatkową pracę wieczorami oraz w dni wolne od handlu na plaży.

Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ sami szkolimy nowych pracowników, aby mogli jak najszybciej wykorzystać swój potencjał.

Z tego powodu jest to najlepszy pomysł na pierwszą pracę dla młodych ludzi. Jeśli jesteś z okolic Władysławowa zwrócimy Ci koszty dojazdów do pracy.

Jeśli masz jakieś pytania, zainteresowała Cię nasza oferta, chcesz przyjechać do pracy ze swoimi znajomymi : zadzwoń lub napisz do Nas.

Czekamy właśnie na Ciebie! 503-312-044

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku