Zostań Doradcą Klienta!
Phinance S. A.
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy?Masz w głowie plan na biznes?Zapoznaj się z naszą firmą i spełniaj swoje marzenia!Dajemy Ci najlepsze narzędzia do pracy, a także zapewniamy naukę ich obsługi.

Dzięki nam możesz rozwijać się w wielu branżach pracując tam gdzie chcesz i z kim chcesz!Jesteś otwarty? Lubisz wyzwania?

Chcesz decydować o swoim życiu zawodowym? Jesteś dyspozycyjny chociaż 20-25 h w tyg? Nie zastanawiaj się - aplikuj do nas!Oferujemy stabilne zatrudnienie, początkowo w oparciu o umowę zlecenie, Dostęp do najszerszej oferty produktowej na rynku, Dobrą lokalizację biura (okolice Galerii Kazimierz), Indywidualną ścieżkę kariery, Liczne konkursy z nagrodami!Do Twoich obowiązków należeć będą : -

Obsługa Klientów i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych, -Udział w szkoleniach organizowanych wewnątrz firmy, -Monitorowanie bieżącej sytuacji gospodarczej.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Prześlij CV! Zaprosimy Cię na spotkanie na którym omówimy wszelkie zagadnienia związane z pracą, a także odpowiemy na Twoje ewentualne pytania!Prześlij CV na :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku