Praca Grossberen - bez auta i prawa jazdy
Wackler Personal - Service GmbH
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
9 d. temu

Nie posiadasz Auta, prawa jazdy, teraz to już nie jest problem by pracować w Niemczech. Nasz Firma ułatwi Tobie rozpoczęcie pracy zagranicą.

Wackler Personal Servis GmbH - Niemieckie biuro pośrednictwa pracy z siedzibą w Poczdamie poszukuje od zaraz pracowników do firm branży magazynowe Oferujemy : Atrakcyjne warunki zatrudnienia, Niemiecka umowa o pracę na czas nie określony z 6 miesięcznym okresem próbnym, praca w systemie jedno, dwu i trzy zmianowym.

Stawka wynagrodzenia za godzinę od 10.20 euro h. Umowa o pracę zakłada 140 godzinny miesiąc pracy plus nadgodziny, cait konto 60 godzin.

Poszukiwani pracownicy z rejonów nadgranicznych którzy mogą dojeżdżać do pracy na trasie autobusu Kostrzyn - Świecko - Grossberen Prosimy również o kontakt Osoby i grupy zainteresowane naszą ofertą posiadające własny transport mogące dojechać do Kostrzyna i Słubic.

Po przesłaniu CV firma nawiąże z Państwem kontakt. 004915119544556 Sławomir Frelka

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku