magazynier
Randstad Polska
Nowy Dwór Gdański, Polska
‎12 godz. temu

Posiadasz aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz doświaczenie w pracy na magaznie? Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Zacznij pracę na stanowsku Magaznier

Sprawdź SUPER ofertę pracy i aplikuj już dziś, lub WYŚLIJ SMS o treści "PRACA MAGAZYNIER" na numer podany w ogłoszeniu a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty!

Praca w Baninie k. Gdańska.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta- producenta znanych i uwielbianych lodów
  • bezpłatny transport do pracy i z powrotem z kierunków : Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Linia, Sierakowice, Mirachowo, Somonino, Nowy Dwór Gdański
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • pracę w weekendy i zmiany nocne płatną 100%
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci ,
  • prezenty na święta i inne okazje (lody, kosmetyki, herbaty itd.)
  • sklepik zakładowy (teraz online z darmową dostawą na terenie całej Polski) : do 70% taniej na produkty m.in. Lipton, Magnum, Carte Dor, Hellmans, Amino, Dove, Cif, Knorr, Lipton itd.
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • zadania

  • praca przy załadunku i rozładunku palet z towarem
  • obsługa wózków widłowych oraz skanera
  • kontrola jakościowo ilościowa towaru
  • obsługa systemu magazynowego
  • oczekujemy

  • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych
  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej, w systemie 4- brygadowym
  • badań do celów sanitarno- epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47