Ślusarz jachtowy
S.M. EUROPE LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Doki 1, 80-863 Gdańsk, m. Gdańsk, pomorskie
2 d. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków : Praca przy instalacjach (paliwowa, wydechowa), montaż wyposażenia, przygotowanie oraz obróbka, jak również pasowanie i obróbka elementów.

Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach : 7-15.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE

Wymiar etatu : 1

Zmianowość : jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu : 40

Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 02.09.2021

Wynagrodzenie brutto : od 5 000 PLN

System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód : pozostali ślusarze i pokrewni

Typ propozycji :

Zapewnienie wyżywienia : NIE

Zapewnienie zakwaterowania : NIE

Zatrudnienie od zaraz : TAK

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE

Wykształcenie :

  • średnie zawodowe
  • Znajomość języków :

    Zawód :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

    Staż pracy ogółem :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Znajomość języków :

    Zawód :

    Inne wymagania :

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy.
  • Liczba miejsc pracy : 1

    w tym dla niepełnosprawnych : 0

    Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy : NIE

    Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON) : NIE

    Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP : NIE

    Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia : 02.09.2021