Monter konstrukcji stalowych
JML Serwis Sp. z o.o., Sp. k.
Opole, Opolskie
13 d. temu
source : Lento.pl

JML SERWIS Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą w Koninie ze względu na zwiększający się front robót prowadzi ciągły nabór kandydatów na stanowiska : -

monter konstrukcji stalowych. Zapewniamy : wysokie stawki, wynagrodzenie godzinowe, odzież ochronną oraz niezbędny sprzęt do wykonywania pracy, dodatkowe ubezpieczenie.

W delegacji zakwaterowanie oraz transport autami służbowymi. Od kandydatów oczekujemy : chęci do pracy, doświadczenia oraz braku lęku wysokości .

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem tel. 513-279-303, bądź przesłanie CV na adres . Kontakt osobisty 62-510 Konin ul.

F. Chopina 9 pokój 25, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00-15.30. Zapraszamy Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku