Specjalista Sprzedaży SE
UPC Schweiz GmbH
Gdańsk, Poland
‎13 godz. temu

Proponujemy :

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej na rynku firmie digitalowej, Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji, Narzędzia do pracy (laptop, telefon, materiały marketingowe) Świadczenia dodatkowe (m.

in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC), Dogodną lokalizację biura. Dlaczego Ty : Bo masz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży Sprzedawałeś już usługi i produkty telekomunikacyjne i doskonale znasz branżę telekomunikacyjną Jesteś ambitny, energiczny, asertywny i zorientowany na realizację celów Potrafisz skutecznie docierać do klientów i szukać nowych rozwiązań Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i potrafisz działać skutecznie i konsekwentnie Posiadasz czynne prawo jazdy kat.

B Identyfikujesz się z takimi pojęciami jak : działanie, mobilność, kreatywność, zmienność

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku