Pracownik Marketu Budowlanego - Zgorzelec
Beetsma
Zgorzelec, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku pracownik marketu budowlanego w Zgorzelcu Zadania : - wykładanie towaru, -

zmiana cenówek, - dbanie o porządek na magazynie, - prace porządkowe. Wymagania : - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, -

dyspozycyjność 5 dni w tygodniu po 8h, - motywacja do pracy, Oferujemy : - umowę zlecenie na początek - pracę wg grafiku, Zainteresowane osoby prosimy aby załączać w CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp.

z o.o. ul. Traugutta 46 / 482 - pokaż numer telefonu - RADOM. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)beetsma.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku