Operator Wózka Widłowego - bezpośrednio w Sonoco
Sonoco Poland - Packaging Services
Wrocław, Dolnośląskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Sonoco to amerykański koncern, będący dostawcą opakowań, produktów przemysłowych oraz usług w zakresie pakowania. W naszych 300 zakładach zlokalizowanych na 5 kontynentach pracuje około 21 tysięcy pracowników.

Chcemy być światowym liderem w dostarczaniu wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych, które zadowolą klienta.

W naszej codziennej pracy przyświeca nam hasło Better packaging. Better life. Firma Sonoco do swojego Zakładu we Wrocławiu obecnie poszukuje pracowników na stanowisko : Operator Wózka Widłowego.

Twoje zadania : Praca na wysokim składowaniu Załadunek i rozładunek towaru, kompletacja zleceń Prace magazynowe (inwentaryzacja, wydanie towaru na produkcję) Obsługa skanera Jeżeli posiadasz : Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych Doświadczenie w pracy na wysokim składowaniu Uprawnienia UDT -

II WJO Wykształcenie min. zawodowe Oferujemy m.in : Dogodne warunki zatrudnienia umowa o pracę bez pośredników Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia System nagród motywacyjnych

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku